2021 sausio 22

Į trečią LFF Futsal taurės etapą žengė ne tik A lygos klubai, bet ir Kauno „Aleksotas“

Dalintis Facebook

Futsal LFF taurė

Per paskutines tris dienas Lietuvos LFF Futsal Taurėje buvo sužaisti šeši antrojo turo susitikimai, po kurių paaiškėjo komandos, patekusios į trečiąjį taurės etapą.

„TurboTransfers“ burtų keliu iškart pateko į trečiąjį etapą, o prie jų prisijungė dar penkios Lietuvos Futsal A lygoje žaidžiančios komandos – Mažeikių VIP, Gargždų „Pramogos“, Alytaus „Dainava“, Kauno „Vytis“ ir „Akmenė“.

Trečiojo etapo nepasiekė ŠSPC „Radviliškis“, kurį nugalėjo Kauno „Aleksotas“ rezultatu 4:2. Šiame mače pirmą įvartį įmušti pavyko tik 25 minutę, tačiau jų daugiau mušti pradėjo Kauno komanda, kuriose gretose įmušė ir Ričardas Beniušis, tad „Radviliškiui“ teko pripažinti varžovų pranašumą.

Pergales didžiausiu skirtumu šiame ture iškovojo Gargždų „Pramogos“ ir Mažeikių VIP. „Pramogos“ net 11:2 nugalėjo „Panevėžys-Sportidus“ komandą. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Martynas Velyvis, po du kartus pasižymėjo Algimantas Bačanskis ir Marius Papšys, o po įvartį pridėjo Audrius Jotko ir Ernestas Razonas. Du kartus į savo vartus įsimušė patys Panevėžio žaidėjai, o abu įvarčius jų komandoje pelnė Mantas Adomėnas.

Tuo metu Mažeikių VIP net 10:3 įveikė Šalčininkų „Visinčia“. Šeimininkų gretose du įvarčius pelnė Valentin Baranovskij, o vieną – Gžegož Vilkin. Tačiau VIP buvo stipresni – jų komandoje tris įvarčius pelnė Edgaras Baranauskas, po du kartus pasižymėję Dalius Keršis ir Tadas Markevičius, o po vieną įvartį įmušė Antanas Bulošas, Tomas Bružas ir Mantas Rusys.

Ne tokias įspūdingas, bet pakankamai užtikrintas pergales pasiekė kiti Futsal A lygos klubai. Alytaus „Dainava“ 6:3 įveikė FA „Šiaulius“, o nugalėtojams „hat-tricką“ įmušė Vytautas Lukša.

Identiškas pergales pasiekė Kauno „Vytis“ ir „Akmenė“. „Vytis“ 4:1 nugalėjo „Stihl“ klubą, o „Akmenė“ tokiu pačiu rezultatu – „Klaipėda City“ ekipą.

„Vyčio“ gretose visus įvarčius pelnė skirtingi žaidėjai, o „Akmenės“ gretose dubliu išsiskyrė Marius Šluta.

Antrajame ture neįvyko vienerios rungtynės tarp FK „Smūgio“ ir Jonavos „Vikingų“.